Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Rębiechowo – na sprzedaż i na wynajem Rębiechowo

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Biuro, ul. Przyrodników

Rębiechowo,pomorskie

40 zł/m²250 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta bez prowizji Lokal usługowy, biurowy, wystawienniczy położony w Rębiechowie. Dobry punkt komunikacyjny, blisko do trójmiejskiej obwodnicy. Lokal na piętrze obecnie w układzie open.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Akacjowa

Rębiechowo,pomorskie

2 990 000 zł460 m² 6 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko U nas! obiekt komercyjny na sprzedaż! organizacja wesel, gastronomia, pokoje noclegowe (12 pokoi dla 26 osób)! nieruchomość: dom o powierzchni całkowitej ok. 460 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

100 zł/m²64 m² 6 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prestiżowy lokal na 16-piętrze o pow. 64m2 w topowej inwestycji Św.Piotra w sercu Gdyni. Lokal znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji znanego dewelopera pb Górski.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Na Stoku

Śródmieście,Gdańsk(Rębiechowo + 15 km)

45 zł/m²48 m² 2 160 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa 48 m - Gdańsk Śródmieście, ul. Na Stoku Oferujemy atrakcyjny lokal biurowy usytuowany na parterze dobrze utrzymanego budynku biurowego. Przemyślana przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z parkingiem Reda

Centrum,Reda(Rębiechowo + 25 km)

65 zł/m²130 m² 8 450 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Idealnie zlokalizowane piętro obiektu do wynajęcia o pow.130m2 w Redzie. Obiekt znajduję się przy głównej ulicy o dużym natężeniu ruchu. Obiekt o przeznaczeniu handlowym,.

Szczegóły ogłoszenia

84,34 zł/m²83 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 83 m , położony w świetnej, dobrze widocznej lokalizacji. W lokalu wcześniej funkcjonował gabinet weterynaryjny. Duże witryny oraz wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

111,40 zł/m²49,37 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal usługowy 49,37 m na parterze z witryną - ul.Letnicka, Gdańsk Na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni niespełna 50m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

60 €/m²170 m² 10 200 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Raduńska

Chylonia,Gdynia(Rębiechowo + 16 km)

600 000 zł85,63 m² 7 006,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny lokal z dużym potencjałem - Gdynia Chylonia Na sprzedaż lokal o powierzchni 85,63 m , położony na drugiej kondygnacji budynku w Gdyni Chyloni - w dzielnicy dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

47,83 zł/m²69 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal biurowy, gotowy po odświeżeniu w samym centrum Gdyni, w najlepszym punkcie miasta, przy głównej ulicy handlowo usługowej Gdyni, w otoczeniu biur, banków, restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Błoń Janowskich

Rumia(Rębiechowo + 21 km)

90,08 zł/m²50,51 m² 4 550 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 50,51 m2, na parterze z witrynami, położony na Osiedlu przy Błoniach. Do wynajęcia jest lokal użytkowy znajdujący się na parterze wielorodzinnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Sopot

Dolny Sopot,Sopot(Rębiechowo + 11 km)

111,33 zł/m²180 m² 20 039 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem oferujemy przestronny lokal użytkowy położony na parterze w sercu Dolnego Sopotu- jednej z najbardziej prestiżowych i ruchliwych lokalizacji Trójmiasta. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Przyrodników

Rębiechowo,pomorskie

2 500 000 zł1 964 m² 1 272,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowy pensjonat 2 kondygnacyjny uruchomiony 2012 roku. Usytuowany zaledwie kilka minut od obwodnicy i lotniska. Do Gdańskiej Starówki ok. 12 km , do Sopotu i Gdyni ok. 10 km. Pensjonat cieszy się.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij